We believe in making dreams come true! got an idea? we will find a way to make it a reality

בניית אתרים לעסקים

איזה עסק יש לך? מה אתה מציע לקהל היעד שלך? האם מדובר בשירותים הדורשים אתר תוכן? האם מדובר במוצרים למכירה הדורשים אתר מסחר? או אולי אתה מעוניין באתר קטלוג שרק מציג את המוצרים לראווה? Web3D – חברת בניית אתרים לעסקים ממקדת אותך לבחירה נכונה עבור העסק שלך תוך מיפוי צורכי קהל היעד. מה עוד צריך עסק כדי למקסם את השהות שלו ברשת? במאמר הבא תמצאו את המרכיבים העיקריים בבניית אתר אינטרנט לעסק.

עיצוב – מיתוג ובידול

ארגז הכלים של כל אתר יהיה יעיל ואפקטיבי יותר כאשר יילקחו בחשבון גם האלמנטים הבאים: מיתוג העסק ובידולו. התחרות גדולה, זה לא סוד, האפשרות שעומדת בפניך היא יצירת בידול המייחד את העסק שלך על פני המתחרים. פעולה זו דורשת שליטה בידע הנוגע למהות העסק: מהו החזון? מהם השירותים שהעסק מספק? מהו הייחוד וכיצד ניתן להבליט אותו?

המיתוג בא לידי ביטוי בעיצוב הנכון, בתוכן המתאים וביצירת תמונה אטרקטיבית במיוחד עבור הגולש. בנוסף, המיתוג נוגע גם באלמנטים טכניים המייחדים את האתר לעומת אתרים אחרים. אלו באים לידי ביטוי ביכולת גלישה מהירה ונוחה של הגולש (הלקוח הפוטנציאלי שלך), ביכולת שלו לבצע פעולות מהירות באתר וביכולת שלו להגיע אל האתר שלך דרך כל אמצעי תקשורת זמין כיום: מכשירי סלולר חכמים וטאבלטים כולל רשתות חברתיות.

בניית אתרים – מאחורי כל אתר מצליח קיימת מערכת הפעלה דינאמית ונוחה

אתר אטרקטיבי , כאמור, חייב להיות נוח וידידותי לגולש, אבל בנוסף לכך, הוא חייב להיות גם בעל מערכת הפעלה מהירה וקלה עבור בעל האתר, כלומר אתה. מערכת הפעלה ידידותית מאפשרת שינויים והכנסת נתונים חדשים כגון תמונות, תכנים, קטעי וידאו וקטעי שמע ללא תלות בחברה שבנתה את האתר. הפעולה העצמאית מאפשרת לך התנהלות שוטפת ללא תלות בגורמים אחרים. אנו מקימים אתרים החל משנת 1997, ומתמחים בבניית מערכות ניהול תוכן לאתרים – אך בפיתוח אתר אינטרנט לעסק, אנו ממליצים על הקמת אתר על בסיס מערכת הניהול של וורדפרס – WordPress, מערכת ניהול בקוד פתוח, שמאפשרת ללקוח – לבעל האתר, לחסוך בעלויות התחזוקה בעתיד, תפעול המערכת הינו יעיל ונוח ומותאם למשתמשי קצה ש”אינם טכנולוגיים”. במידה ואינכם מעוניינים בניהול התוכן באתר שלכם, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעשות זאת באופן שוטף עבורכם.

קידום – שיווק ומכירות לעסקים

כדי למקסם את השהות ברשת, אתרים לעסקים (גדולים וקטנים כאחד) בוחרים באפשרות קידום (אורגני/ממומן). זאת אפשרית בצורה טובה אם האתר נבנה כבר בתשתיתו כנוח לקידום וזמין בכל מנועי החיפוש, כיום אנו משלבים כחלק מתהליך הבידול, מחקר מילות מפתח – תוך בחינת תחומי הפעילות של הלקוח והגדרת קהלי היעד, לאחר מכן אנו עוזרים ללקוח להכווין את המידע המוצג באתר באופן יעיל לפי מילות המפתח שנבחרו, ולאחר שלב הכנסת החומר וההטמעה – אנו מבצעים התאמה SEO אופטמיזציה לאתר בכדי להנגיש את האתר בצורה הטובה ביותר למנועי החיפוש. עם סיום עליית האתר לאוויר, אנו רושמים את אתר האינטרנט בכלי החיפוש השונים, ושולחים מפת אתר לגוגל בכדי ליידע ולמקם את האתר במנוע החיפוש בצורה מהירה יותר ויעילה יותר. לאחר מספר חודשים במידה והלקוח מעוניין בתנועה לאתר והפניות ממקורות נוספים, אנו נתאים אסטרטגיית שיווק דיגיטאלית מתאימה להכוונת תנועה נוספת לאתר.
Web3d ממייסדי הענף, פועלת בתחום כבר עשרים שנה. בניית אתרים, שיווק, קידום, עיצוב, תחזוקה וגם שדרוג אתרים קיימים. היכנס לדוגמאות בתיק העבודות.


ממשקים ידידותיים

מומחיות בבניית אתרים דינמיים

קצב ההתפתחות של רשת האינטרנט והדינאמיות המאפיינת את השוק כיום דורשת ממשקים מורכבים הרבה יותר מאשר פעם לכל אתר: אתר תדמיתי, חנות ווירטואלית, אתר תוכן, אתר קטלוג, פורטל מורכב, רשת חברתית וכולי.

בית אחד של Web3d

One roof

Building a marketing concept, strategy, campaign management, design and content. Everything a perfect site needs.
מקצועיות וניסיון

Professionalism

Leading design, marketing and strategy experts bring you years of knowledge and experience.
ניסיון משנת 1997

Experience

More than a 1,000 projects in the field of Internet since 1997: characterization, web design and development.
Leave a Reply

Scroll to top
Skip to content